Home  > Vrije tijd en cultuur  > Sport  > Sport voor personen met een handicap  > G-sportclubs

G-sportclubs

Legende

Doelgroep:

  • VE: verstandelijke handicap
  • FYS: fysieke handicap
  • AU: auditieve handicap
  • VI: visuele handicap
  • PSY: psychische beperking
  • ASS: autismespectrumstoornis
  • G: G-sportclub
  • GW: G-werking
  • I: Inclusie

Atletiek

Koninklijke Vilvoordse Atletiekclub
  • Integratievorm: I
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - ASS
  • Leeftijd: 0-99
  • Locatie: Sportstadion Drie Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 - 1800 Vilvoorde
  • Contact: Yvette De Schutter, tel. 02-269 35 02, yvette.de.schutter@pandora.be
  • Website: www.kvac.be
Roba Regio Oost-Brabant Atletiek
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep VE - FYS - VI
  • Leeftijd: 7+
  • Trainingsuren: woensdag van 18.30 tot 19.30 uur en vrijdag van 19 tot 20 uur
  • Locatie: Atletiekpiste van Sporthal De Tunkens, Pastoor Pitetlaan 30 - 3130 Betekom
  • Contact: Wim Van Camp, tel. 0473-47 79 75, atletiekroba@gmail.com
  • Website: www.roba-atletiek.be
‘t Vosje vzw
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 8+
  • Trainingsuren: zaterdag van 9.15 tot 10.15 uur
  • Locatie: Sportstadion Drie Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 (zomer) of Van Helmontstraat 6 (winter) - 1800 Vilvoorde
  • Contact: Luc Aelaerts, tel. 0493-73 19 58, luc.aelaerts@tvosje.be, Sylvia Boonstoppel, tel. 02-767 75 57, secretariaat@tvosje.be
  • Website: www.tvosje.be
G-sport Pajottenland Gooik
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE
  • Trainingsuren: dinsdag van 17 tot 19 uur
  • Locatie: Atletiekpiste Koornmolen Gooik, Processiestraat 15 - 1755 Gooik
  • Contact: Evi Elinck, tel. 0497-60 01 96 & Kathleen Van Nuffel tel. 0496-36 06 35, info@gspvzw.be
  • Website: www.gspvzw.be

Badminton

Blauwput Omnisport Badminton Kessel-Lo

  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS
  • Leeftijd: 12+
  • Trainingsuren: woensdag 19:30 tot 21 uur
  • Locatie: Sporthal Kessel-Lo - Stadionlaan 4, 3010 Kessel-Lo
  • Contact: Rudy Niclaes, badminton@blauwputomnisport.be
  • website: www.blauwputomnisport.be

Centrum voor Aangepast Sporten vzw

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - ASS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: donderdag van 17 tot 18 uur (VE) van 19:30 tot 21 uur (FYS)
  • Locatie: Universitair sportcentrum (Faber KU Leuven), Tervuursevest 101 - 3001 Heverlee
  • Contact: Janne Kerremans, tel. 016-32 91 27, janne.kerremans@faber.kuleuven.be
  • Website: www.casvzw.be
FRIS vzw
  • Integratievorm: G/GW
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - PSY - ASS
  • Leeftijd: 5-75
  • Trainingsuren: zondag van 14.30 tot 15.30 uur
  • Locatie: Sportzaal De Bres, Mgr. Senciestraat 13 - 1500 Halle
  • Contact: Marc Peeters, tel. 0474-56 46 11, frisseclub@gmail.com
  • Website: www.frisseclub.net
G-sport Pajottenland Gooik
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Trainingsuren: dinsdag van 19 tot 20 uur
  • Locatie: Sportcentrum De Koornmolen, Processiestraat 15 - 1755 Gooik
  • Contact: Tina Bogaert, tel. 0478-21 89 15, info@gspvzw.be
  • Website: www.gspvzw.be
Pluimlicht
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - ASS
  • Leeftijd: 6-99
  • Trainingsuren: donderdag van 19.30 tot 21.30 uur
  • Locatie: Sporthal Hazeweide, Tulpenstraat - 1800 Vilvoorde
  • Contact: Philip De Smet, tel. 0470-54 40 05, philipde.smet@gmail.com
  • Website: www.pluimlicht.be
BC Herne
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS - AU
  • Leeftijd: 12+
  • Trainingsuren: dinsdag van 18 tot 19.30 uur
  • Locatie: Sporthal De Hernekouter, Hernekouter 1 - 1540 Herne
  • Contact: Sven De Rom, tel. 0470-76 74 48, gbadminton@bcherne.be
  • Website: www.bcherne.be
Blauwsport Omnisport
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: FYS
  • Leeftijd: 8-88
  • Trainingsuren: woensdagavond van 19.30 tot 21.00 uur
  • Locatie: Sporthal Kessel-Lo, Stadionlaan 4 - 3010 Kessel-Lo
  • Contact: Rudy Niclaes, tel. 0494-51 28 05, badminton@blauwputomnisport.be
  • Website: www.blauwputomnisport.be

Basketbal

BC Asse-Ternat i.s.m. DAIS vzw
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: dinsdag van 17.30 tot 18.30 uur
  • Locatie: Gemeentelijk Sportcentrum, P. Van Cauwelaertstraat 40 - 1740 Ternat
  • Contact: Gisèle Van Zeghbroeck, tel. 052-37 42 22, secretariaat@bcat.be
  • Website: www.bcat.be
Centrum voor Aangepast Sporten vzw
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: FYS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: donderdag van 19 tot 21 uur
  • Locatie: Universitair sportcentrum (Faber KU Leuven), Tervuursevest 101 - 3001 Heverlee
  • Contact: Janne Kerremans, tel. 016-32 91 27, janne.kerremans@faber.kuleuven.be
  • Website: www.casvzw.be
Leuven Bears on Wheels (afdeling Rotselaar)
  • Integratievorm: I
  • Doelgroep: FYS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: dinsdag van 20 tot 23 uur en donderdag van 20 tot 22 uur
  • Locatie: Sporthal Sportoase Ter Heide-Meander, Vakenstraat 18 - 3110 Rotselaar
  • Contact: Freddy Hernou, tel. 0498-93 33 81, freddy.hernou@leuvenbears.be
  • Website: www.leuvenbears.be
Junior Bears On Wheels Lubbeek (LB)
  • Integratievorm: I
  • Doelgroep: FYS
  • Leeftijd: 5-11
  • Trainingsuren: woensdag van 16 tot 17.30 uur
  • Locatie: Sportzaal GBS Pellenberg, Kerkplein - 3990 Pellenberg
  • Contact: Freddy Hernou, tel. 0495-93 33 81, info@rolstoelbasket.be
  • Website: www.rolstoelbasket.be
Lubbeek B-Ball-Stars (i.s.m. Het Balanske)
  • Integratievorm: GW - I
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 12+
  • Trainingsuren: donderdagavond (uur nog te bepalen) en zaterdag van 10 tot 11 uur (tweewekelijks)
  • Locatie: Sporthal Boutersem, Kerkomsesteenweg 49, 3370 Boutersem
  • Contact: Sofie Reynders, tel. 0497-72 51 21, sofie.reynders@hotmail.com
  • Website: www.eaglestars.be
FRIS vzw (afdeling Koekelberg)
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - PSY - ASS
  • Leeftijd: 5-75
  • Trainingsuren: vrijdag van 20 tot 21 uur (tweewekelijks)
  • Locatie: VGC-sporthal, F. Vande Sandestraat 15 - 1081 Koekelberg (Brussel)
  • Contact: Marc Peeters, tel. 0474-56 46 11, frisseclub@gmail.com
  • Website: www.frisseclub.net
FRIS vzw (afdeling Beersel)
  • Integratievorm: G/GW
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - PSY - ASS
  • Leeftijd: 5-75
  • Trainingsuren: dinsdag van 19.15 tot 20.30 uur
  • Locatie: Complex Vogelenzang, Dworpsestraat 147 - 1651 Beersel
  • Contact: Marc Peeters, tel. 0474-56 46 11, frisseclub@gmail.com
  • Website: www.frisseclub.net

Boccia

'T VOSJE vzw

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 35+
  • Trainingsuren: zaterdag van 10 - 12 (tweewekelijks)
  • Locatie: Sportzaal School De Letterboom, Van Helmontstraat 6, 1800 Vilvoorde
  • Contact: Sylvia Boonstoppel; Luc Aelaerts - 02 767 75 57 - 0493 73 19 58 - secretariaat@tvosje.be - luc.aelaerts@tvosje.be
  • Website: www.tvosje.be


FRIS vzw (afdeling Steenokkerzeel)

  • Integratievorm: G/GW
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - PSY - ASS
  • Leeftijd: 5-75
  • Trainingsuren: vrijdag van 20 tot 21 uur
  • Locatie: Sporthal Hertblock, Orchideeënlaan - 1820 Steenokkerzeel
  • Contact: Marc Peeters, tel. 0474-56 46 11, frisseclub@gmail.com
  • Website: www.frisseclub.net

DAIS vzw

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Trainingsuren: donderdag van 15:30 -17:00
  • Locatie: Sporthal Jo Baetens, A.Algoetsstraat 77, 1750 Lennik
  • Contact: Fred De Mot, tel. 0497-45 28 98, info@dais.be
  • Website: www.dais.be

FRIS vzw 

  • Integratievorm: G/GW
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - PSY - ASS
  • Leeftijd: 5-75
  • Trainingsuren: donderdag van 20 - 21 en zondag van 13:30 - 14:30
  • Locatie: Sporthal Hertblock, Orchideeënlaan, 1820 Steenokkerzeel
  •             Sporthal De Bres, Mgr. Senciestraat 13, 1500 Halle
  • Contact: Marc Peeters, tel. 0474-56 46 11, frisseclub@gmail.com
  • Website: www.frisseclub.net
Tiense Boccia Club ‘Tiebo’
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: FYS
  • Leeftijd: 10-99
  • Trainingsuren: zondag van 11 tot 13 uur
  • Locatie: Sporthal Houtemveld, Sporthalstraat 6 (hal 1 / hal 2) - 3300 Tienen
  • Contact: Anita Savonet, tel. 016-81 06 77, boccia.tienen@skynet.be
  • Website: www.tiebo.be

Bowling

'T VOSJE vzw

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Trainingsuren: zaterdagvoormiddag (tweewekelijks)
  • Locatie: Sport Point, Stationsstraat 14, 1861 Wolvertem (Meise)
  • Contact: Sylvia Boonstoppel, tel. 02-767 75 57, secretariaat@tvosje.be
  •             Luc Aelaerts, tel. 0493-73 19 58, luc.aelaerts@tvosje.be
  • Website: www.tvosje.be


DAIS vzw

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: donderdag van 19 tot 21 uur (tweewekelijks)
  • Locatie: Cosmic Bowling Belleheide, Omer De Vidtslaan 52 - 1760 Roosdaal
  • Contact: Isabelle Lafere, tel. 0478-93 89 61, info@dais.be
  • Website: www.dais.be

Circus

G-CIRCUS (lessenreeks)

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - ASS
  • Leeftijd: 7 - 16 jaar
  • Trainingsuren: woensdag van 16 tot 17 uur (tweede trimester)
  • Locatie: VGC-sporthal, F.Vande Sandestraat 15, 1081 Koekelberg
  • Contact: Sportdienst VGC 02 563 05 13, sportdienst@vgc.be
  • Website: www.sportinbrussel.be
Circus atelier Salto vzw
  • Integratievorm: I
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - PSY - ASS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: zie website
  • Locatie: Circuszaal SALTO - Sportcentrum GS, Tennisstraat 3 - 3300 Tienen
  • Contact: Tom Cools, tel. 0475-20 31 28, info@saltotienen.be
  • Website: www.saltotienen.be

Conditietraining

Centrum voor Aangepast Sporten vzw
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - ASS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: dinsdag van 16 tot 18 uur
  • Locatie: Universitair sportcentrum (Faber KU Leuven), Tervuursevest 101 - 3001 Heverlee
  • Contact: Janne Kerremans, tel. 016-32 91 27, janne.kerremans@faber.kuleuven.be
  • Website: www.casvzw.be

Dans

Dansatelier Het Balanske
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 6-99
  • Trainingsuren: zaterdag van 10 tot 10.45 uur of 11 tot 11.45 uur (tweewekelijks)
  • Locatie: Het Balanske, Halensebaan 2 - 3390 Sint-Joris-Winge
  • Contact: 016-63 90 21, info@balanske.be
  • Website: www.balanske.be


Dansaccent vzw

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: FYS
  • Leeftijd: 6-18 jaar
  • Trainingsuren: zaterdag van 11:30 tot 12:30 uur (tweewekelijks)
  • Locatie: Toverveld, Overstraat 60, 3020 Veltem-Herent
  • Contact: Leo Massie, 016 35 52 34, dansaccent@scarlet.be
  • Website: www.dansaccent.be


Afrikaanse dans en percussie

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 14+
  • Trainingsuren: dinsdag van 10 tot 12 uur
  • Locatie: GC De Pianofabriek, Fortstraat 35A - 1060 Sint-Gillis
  • Contact: Kirsten, tel. 02-541 01 70, info@pianofabriek.be
  • Website: www.pianofabriek.be
Dance INN vzw i.s.m. DAIS vzw
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: woensdag van 16.45 tot 17.45 uur
  • Locatie: Sportcentrum De Koornmolen, Processiestraat 15 - 1755 Gooik
  • Contact: Lies De Doncker, tel. 0476-90 88 53, info@dance-inn.be
  • Website: www.dance-inn.be
Dansclub DANSjeFIT vzw Tienen
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI
  • Leeftijd: 8-16
  • Trainingsuren: zaterdag van 9.30 tot 10.30 uur
  • Locatie: Dansclub DANSjeFIT, Wulmersumsesteenweg 149 - 3300 Tienen
  • Contact: Roger Bruyninckx, tel. 0495-63 10 36, roger.bruyninckx@belgacom.net
  • Website: www.dansjefit.be
Dansclub Optimi
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS
  • Leeftijd: 18-50
  • Trainingsuren: maandag van 17.30 tot 18.30 uur
  • Locatie: Zaal Optimi, Pater Richard Van de Wouwerstraat - 3271 Zichem
  • Contact: Raymond Van de Weyer, tel. 0473-35 42 06, dcoptimi@skynet.be
  • Website: www.dcoptimi.be
Dansschool Serbatoio vzw
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - PSY - ASS
  • Leeftijd: 6-21
  • Trainingsuren: dinsdag van 18 tot 19 uur
  • Locatie: Dansschool Serbatoio, Hannuitsesteenweg 171 - 3401 Landen (Walsbets)
  • Contact: Sonja Lambrechts, tel. 011-88 15 65, serbatoio@telenet.be
  • Website: www.serbatoio.be
‘t Vosje vzw
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 5-35
  • Trainingsuren: zaterdag van 9.15 tot 10.15 uur (beginners) en van 10.30 tot 11.30 uur (gevorderden)
  • Locatie: Sporthal Hazeweide, Tulpenstraat - 1800 Vilvoorde
  • Contact: Celien Aelaerts, tel. 0493-73 19 58, celienaelaerts@gmail.com
  • Website: www.tvosje.be
G-dans (lessenreeks)
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - ASS
  • Leeftijd: 7-18
  • Trainingsuren: woensdag van 16 tot 17 uur
  • Locatie: VGC-sporthal, Félix Vande Sandestraat 15 - 1081 Koekelberg (Brussel)
  • Contact: Sportdienst VGC, tel. 02-563 05 13, sportdienst@vgc.be
  • Website: www.vgc.be/sport
Handy Dance
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: FYS
  • Leeftijd: 10+
  • Locatie: Zonnig Leven, Jan Vanderstraetenstraat 198 - 1600 Sint-Pieters-Leeuw (Zuun)
  • Contact: Roland Van Caelenberg, tel. 02-411 79 11, info@happydance.be
  • Website: www.happydance.be
Keerbergse Amigo's (rolstoeldans) Koninklijke Turnvereniging Populaire Halle vzw
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS - PSY - ASS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: zondag van 10.30 tot 11.30 uur
  • Locatie: Sportzaal Sint Rochus, Halleweg 1 - 1500 Halle
  • Contact: Gilberte Vanhorenbeeck, tel. 02-356 94 44, gilberte.vanhorenbeeck@telenet.be
  • Website: www.populaire-halle.be
Lowanzo (Afrikaanse dans)
  • Integratievorm: I
  • Doelgroep: VE - FYS - VI - PSY
  • Leeftijd: 16+
  • Trainingsuren: donderdag van 20 tot 21.30 uur
  • Locatie: Sportcomplex Kessel-Lo (zaal c), Stadionlaan 4 - 3010 Kessel-Lo
  • Contact: Daniel Yaya, tel. 016-23 36 85, gerda.dhertefelt@hotmail.com
G-sport Tienen vzw
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - PSY - ASS
  • Leeftijd: 4-99
  • Trainingsuren: woensdag van 18 tot 19 uur (volwassenen) en zondag van 11 tot 12 uur (kind)
  • Locatie: Instelling M.M. Delacroix, St-Truidensesteenweg 492, 3300 Hakendover
  •             Sporthal Houtemveld Tienen, Sporthalstraat 12, 3300 Tienen
  • Contact: Kian Vanluyten, tel. 0479-51 56 07, info@g-sporttienen.be
  • Website: www.g-sporttienen.be

Fris vzw

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - PSY - ASS
  • Leeftijd: 5-99 jaar
  • Trainingsuren: zondag van 11:30 tot 12:30 uur
  • Locatie: Sporthal P.Bricout, Mimosastraat 30, 1502 Lembeek
  • Contact: Marc Peeters, 0475 56 46 11, frisseclub@gmail.com
  • Website: www.frisseclub.be

Swing

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 6-14
  • Trainingsuren: zondag 13:30 tot 15:30uur
  • Locatie: JC Aximax, J. W. Wilsonstraat 19 - 1000 Brussel
  • Contact: Ingrid Lemaire, tel. 02-280 45 56, aximax@vgc.be
  • Website: www.aximax.vgc.be

LET'S MOVE! vzw

  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS - ASS
  • Trainingsuren: zaterdag van 18 tot 19 uur
  • Locatie: Sportcentrum De Tumkens, Pastoor Pitetlaan 30, 3130 Begijnendijk
  • Contact: Matthias Verschueren, tel. 0496-39 45 12,  letsmovevzw@gmail.com
  • Website: http://letsmovevzw.blogspot.be

Dansschool De Smet-Camby

  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 21+
  • Trainingsuren: tweewekelijks op vrijdag van 14:30 tot 16 uur
  • Locatie: Dansschool De Smet-Camby, Mechelsesteenweg 731, 3020 Herent
  • Contact: Ilse Camby, 016 48 80 22, info@desmetcamby.be
  • Website: wwwdesmetcamby.be

Duiken

Duikschool Nemo's vzw
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: FYS
  • Leeftijd: 14+
  • Trainingsuren: maandag van 12 tot 13.30 uur en dinsdag van 20 tot 21.30 uur
  • Locatie: Zwembad Triton, Oudstrijderslaan 260A - 1140 Evere
  • Contact: Charles Reyniers, tel. 0478-33 72 84, charles.reyniers@skynet.be
  • Website: www.nemosdiving.be
Wet Wheels Duklo Leuven
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: FYS
  • Leeftijd: 14+
  • Trainingsuren: donderdag van 18.30 tot 20 uur
  • Locatie: Stedelijk Zwembad, Aarschotsesteenweg 730 - 3012 Wilsele
  • Contact: Fernand Vansteenbeeck, dupas@imec.be
  • Website: www.wet-wheels.be

Fietsen

Cyclone A (tandemfietsen)
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VI
  • Leeftijd: 14+
  • Trainingsuren: dinsdag van 19 tot 22 uur (vertrek aan clublokaal) - 1 x /maand op zondag op verplaatsing (van maart tot november)
  • Locatie: Clublokaal, 1090 Jette
  • Contact: Anne Van Wesemael of Hubert Briers, tel. 02-425 48 43, anne.vanwesemael@skynet.be
  • Website: www.cyclone-a.be
Join2bike
  • Integratievorm: I
  • Doelgroep: FYS
  • Leeftijd: 16+
  • Trainingsuren: zondag van 9 uur tot einde
  • Locatie: Universitair sportcentrum, Tervuursevest 101 - 3001 Heverlee
  • Contact: Luc Gielen, tel. 0486-71 28 52, info@join2bike.be
  • Website: www.join2bike.be
Tandemtochten VGC
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VI
  • Leeftijd: 14+
  • Trainingsuren: zaterdag of zondag van 9.30 tot 17 uur (maandelijks van maart tot oktober)
  • Locatie: diverse startplaatsen in Brussel of de rand
  • Contact: Sportdienst VGC, tel. 02-563 05 13, sportdienst@vgc.be
  • Website: www.vgc.be/sport
Tandemfietsgroep Het Balanske
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - ASS
  • Leeftijd: 14+
  • Trainingsuren: elke 1ste zaterdag van de maand tijdens de zomermaanden, van 9.30 tot 12 uur
  • Locatie: Het Balanske, Halensebaan 2 - 3390 Sint-Joris-Winge
  • Contact: tel. 016-63 90 21, info@balanske.be
  • Website: www.balanske.be
WC Sportvrienden van het Kapelleke Tandemclub Ganspoel
  • Integratievorm: I
  • Doelgroep: VI
  • Leeftijd: 14+
  • Trainingsuren: nog niet bekend
  • Locatie: nog niet bekend
  • Contact: Marleen Lemmens, tel. 02-686 00 62, marleen.lemmens@ganspoel.be

Gymnastiek

Centrum voor Aangepast Sporten vzw
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - ASS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: woensdag van 14 tot 15 uur (-12 jaar) en van 15 tot 16 uur (+12 jaar)
  • Locatie: Universitair sportcentrum (Faber KU Leuven), Tervuursevest 101 - 3001 Leuven
  • Contact: Janne Kerremans, tel. 016-32 91 27, janne.kerremans@faber.kuleuven.be
  • Website: www.casvzw.be
Eurogym Tervuren
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS
  • Leeftijd: 6-14
  • Trainingsuren: zondag van 10.30 tot 11.30 uur
  • Locatie: GITO Tervuren, Pater Dupierreuxlaan 1C - 3080 Tervuren
  • Contact: Thalia Kindt, tel. 0474-72 32 30, thalia.kindt@gmail.com
  • Website: www.eurogymtervuren.be
Fris vzw
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - PSY - ASS
  • Leeftijd: 5-75
  • Trainingsuren: zaterdag van 15.15 tot 16.45 uur
  • Locatie: Wildersportcomplex, Sportlaan 11 - 1600 Sint-Pieters-Leeuw
  • Contact: Marc Peeters, tel. 0474-56 45 11, frisseclub@gmail.com
  • Website: www.frisseclub.net
Koninklijke Diestse Turnkring G-sport Tienen vzw
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - PSY - ASS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: zaterdag van 15 tot 17 uur
  • Locatie: Sporthal Houtemveld, Sporthalstraat 12 - 3300 Tienen
  • Contact:Ingrid De Backer, tel. 0486-90 89 06, info@g-sporttienen.be
  • Website: www.g-sporttienen.be

Handboogschieten

Robin-Hood Tienen
  • Integratievorm: I
  • Doelgroep: VE - FYS
  • Leeftijd: 10+
  • Trainingsuren: woensdag vanaf 19 uur
  • Locatie: Sint-Franciscus Tienen, Mulkstraat 23 - 3300 Tienen
  • Contact: Marie-Louise Mathieu, tel. 0496-45 24 84, mathieu.mml@gmail.com
  • Website: www.hetnieuwsblad.be/rht

Netbal

Fris vzw
  • Integratievorm: G / GW
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - PSY - ASS
  • Leeftijd: 5-75
  • Trainingsuren: dinsdag van 19.15 tot 20.30 uur
  • Locatie: Complex Vogelenzang, Dworpsestraat 147 - 1651 Beersel
  • Contact: Marc Peeters, tel. 0474-56 46 11, frisseclub@gmail.com
  • Website: www.frisseclub.net

Hockey

HOCKEYCLUB KEERBERGEN TIGERS

  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE
  • Trainingsuren: woensdag of donderdag van 14 tot 15 uur
  • Locatie: Sporthal Keerbergen, Putsebaan 103, 3140 Keerbergen
  • Contact: Christophe Vanhoolandt, tel. 0473-75 47 43, christophe.vanhoolandt@hockeytigers.be
  • Website: www.hockeytigers.be

Klimmen

BERGSPORTCLUB ALPIGO vzw

  • Integratievorm: GW - I
  • Doelgroep: VE - FYS -AU - VI
  • Trainingsuren: op aanvraag
  • Locatie: Op verschillende locaties
  • Contact: Stijn Toth, te. 02-582 55 11, info@alpigo.be
  • Website: www.alpigo.be

Omnisport

G-omnisport (lessenreeks)
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS
  • Leeftijd: 5-15
  • Trainingsuren: donderdag van 18 tot 19 uur (5-9 jaar) en van 19 tot 20 uur (10-15 jaar)
  • Locatie: Sportzaal Heemschool, Koning Albertlaan 181 - 1120 Neder-Over-Heembeek (Brussel)
  • Contact: Sportdienst VGC, tel. 02-563 05 13, sportdienst@vgc.be
  • Website: www.vgc.be/sport
G-omnisport (lessenreeks)
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS
  • Leeftijd: 15-99
  • Trainingsuren: donderdag van 20 tot 21 uur
  • Locatie: VGC-sporthal, Félix Vande Sandestraat 15 - 1081 Koekelberg (Brussel)
  • Contact: Sportdienst VGC, tel. 02-563 05 13, sportdienst@vgc.be
  • Website: www.vgc.be/sport
Sportclub Druivenstreek
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - ASS - VI
  • Leeftijd: 12+
  • Trainingsuren: dinsdag van 19 tot 20 uur
  • Locatie: Sportzaal Nahon, Brusselsesteenweg 147 - 3090 Overijse
  • Contact: Marja Lipman, tel. 02-687 37 05, marjalipman@telenet.be
  • Website: www.sportclubdruivenstreek.be

G-OMNISPORT BRUSSEL (lessenreeks)

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Trainingsuren: zaterdag van 13:45 tot 15:45 uut (tweewekelijks)
  • Locatie: Sportzaal KA Etterbeek, Edmond Mesenslaan 2, 1040 Etterbeek
  • Contact: Sportdienst VGC, tel. 02-563 05 13, sportdienst@vgc.be
  • Website: www.sportinbrussel.be


Omnisportlessenreeks Het Balanske

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 6-99
  • Trainingsuren: van 15.45 tot 16.45 uur en van 16.45 tot 17.45 uur
  • Locatie: Sporthal De Winge, Perklaan 36 - 3390 Sint-Joris-Winge
  • Contact: tel. 016-63 90 21, info@balanske.be
  • Website: www.balanske.be

Paardrijden

De Eik Heino
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI
  • Leeftijd: 3+
  • Trainingsuren: op afspraak
  • Locatie: Stal Den Eik, Bolstraat 75 - 1745 Opwijk
  • Contact: Meike Cuypers of Mia Schelfhout, tel. 0498-10 11 02 (Meike) of 0477-69 45 99 (Mia), meikecuypers@hotmail.com
  • Website: www.bertvermeir.be

Finding Ways

  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - PSY - ASS
  • Leeftijd: 6-14 jaar
  • Trainingsuren: op afspraak
  • Locatie: Haacht (Sint-Adriaan), Kristel Van Rillaer, 0475 84 33 06, kristelvanrillaer@skynet.be
  • Website: www.findingways.be
De Hippo-Droom
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS - VI
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: op afspraak
  • Locatie: De Hippo-Droom, Molenberg 41 - 3290 Deurne (Diest)
  • Contact: Femke Rottiers, tel. 0496-38 19 01, femke.rottiers@telenet.be
  • Website: www.dehippo-droom.be
Hof Waaiberg
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS - VI
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: op afspraak
  • Locatie: Hof Waaiberg, Waaiberg 2 - 3440 Zoutleeuw
  • Contact: Benny Paelinck, tel. 0496-79 58 34, benny.paelinck@telenet.be
  • Website: www.hofwaaiberg.be
The Healing Horse
  • Integratievorm: G / GW / I
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - PSY - ASS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsdagen: maandag van 9.30 tot 15.30 uur en vrijdag van 8.30 tot 13 uur
  • Locatie: Sportcentrum van Defensie, Hertswegenstraat 61 - 3080 Duisburg (Tervuren)
  • Contactadres: Marianne Ide, tel. 02-757 15 81, info@thehealinghorse.be
  • Website: www.thehealinghorse.be

Tafeltennis

Tafeltennis in Lennik ism DAIS vzw

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 12+
  • Trainingsuren: maandag van 19 tot 20 uur
  • Locatie: Sporthal Jo Baetens, A.Algoetstraat 77, 1750 Lennik
  • Contact: Fred De Mot, 0497 45 28 98, fred.demot@skynet.be
  • Website: www.dais.be


MulTTiC Machelen vzw

  • Integratievorm: I
  • Doelgroep: FYS
  • Leeftijd: 8+
  • Trainingsuren: maandag van 20 tot 22 uur
  • Locatie: Sporthal Bosveld, Heirbaan 10A - 1830 Machelen
  • Contact: Danny Maebe, tel. 0472-22 74 69, dannymaebe@telenet.be
  • Website: www.multtic.net

Tennis

Centrum voor Aangepast Sporten vzw
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: FYS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: donderdag van 18 tot 20 uur
  • Locatie: Universitair sportcentrum (Faber KU Leuven), Tervuursevest 101 - 3001 Leuven
  • Contact: Janne Kerremans, tel. 016-32 91 27, janne.kerremans@faber.kuleuven.be
  • Website: www.casvzw.be
G-sport Tienen vzw
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - PSY - ASS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: maandag van 17 tot 18 uur (kind) en van 18 tot 19 uur (volwassenen)
  • Locatie: okt-maart:Sporthal Houtemveld Tienen, Sporthalstraat 12 - 3300 Tienen
  •             april-sept: TC Roosendael, Vissenakenstraat 330, 3300 Tienen
  • Contact: Kian Vanluyten, tel. 0479-51 56 07, info@g-sporttienen.be
  • Website: www.g-sporttienen.be

RECREAS ASSE -THOF

  • Integratievorm: GW - I
  • Doelgroep: VE - FYS
  • Trainingsuren: dinsdag van 19:30 tot 22 uur (uitgezonderd schoolvakanties)
  • Locatie: Sportloods Waalborre (achterkant zwembad), Potaardestraat 14, Asse
  • Contact: Hans Van der Meersch, tel. 02-461 19 26 (na 18:30u), tennis.gezinsbond.asse@gmail.com
  • Website: www.gezinsbond-asse.be/tennislessen.htm


KTC Stade Leuven

  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: FYS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: maandag van 12 tot 14 uur en zondag van 10 tot 11 uur (jeugd) en van 12 tot 16 uur (volwassenen)
  • Locatie: Tennisterreinen, Kardinaal Mercierlaan 58 - 3001 Heverlee
  • Contact: Ann Lavrysen, tel. 0497-37 74 53, rolstoeltennis@telenet.be
  • Website: www.stadeleuventennis.be
TC Het Zeen
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: FYS
  • Leeftijd: 0-99
  • Locatie: Sportcomplex Zeen, Zeenstraat - 1933 Sterrebeek
  • Contact: Frank Bohne, voorzitter@hetzeen.be
  • Website: www.hetzeen.be
TC Roosendael
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS - ASS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: maandag van 17 tot 19 uur
  • Locatie: TC Roosendael, Vissenakenstraat 333 - 3300 Tienen
  • Contact: Kian Vanluyten, tel. 0479-51 56 07, tennis@g-sporttienen.be
  • Website: www.tcroosendael.be

Torbal

VIGE DOS Woluwe
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VI
  • Leeftijd: 12+
  • Trainingsuren: woensdag van 19 tot 21 uur
  • Locatie: Koninklijk Instituut Woluwe, Georges Henrilaan 278 - 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe (Brussel)
  • Contact: Rashed Rab, tel. 0475-84 14 60, BJMC@skynet.be
  • Website: www.doswoluwe.be
Torbal Ganspoel
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VI
  • Leeftijd: 6-99
  • Trainingsuren: donderdag van 14 tot 16 uur
  • Locatie: De Kronkel, Gemeenteplein 2 - 3040 Huldenberg
  • Contact: Marleen Lemmens, tel. 02-686 00 62, marleen.lemmens@ganspoel.be

Vechtsport

Blackbox Martial Arts Leuven
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS - VI
  • Leeftijd: 8+
  • Locatie: 'T Celestijntje - Celestijnenlaan 19 - 3001 Leuven (Heverlee)
  • Contact: Christophe Lambaux, tel. 016-29 05 11/0475-60 06 41, info@blackboxleuven.be 
  • Website: www.blackboxleuven.be
Fitness Palace (boksen)
  • Integratievorm: I
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - PSY - ASS
  • Leeftijd: 12-99
  • Trainingsuren: zie website
  • Locatie: FitnessPalace Zuidpaleis, Rogier Van der Weydenstraat 3 - 1000 Brussel
  • Contact: Koen Van Malderen, tel. 0497-43 88 84, koen@fitnesspalace.be
  • Website: www.fitnesspalace.be
Judoclub Groot Gooik ism. DAIS vzw
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: dinsdag van 18 tot 19.15 uur
  • Locatie: Dojo Gemeentelijk Sportcentrum, P. Van Cauwelaertstraat 40 - 1740 Ternat
  • Contact: Jeanine Vaeremans, tel: 0477 56 29 06, info@dais.be
  • Website: www.dais.be
Long Hu Men Leuven (kungfu)
  • Integratievorm: I
  • Doelgroep: VE - AU - PSY - ASS
  • Leeftijd: 6-99
  • Trainingsuren: maandag van 19 tot 20 uur, woensdag en vrijdag van 19 tot 20.30 uur (16+), vrijdag van 20:30 tot 21:30uur (taichi) en zaterdag van 10.30 tot 12 uur (-16)
  • Locatie:
    • maandag, woensdag en vrijdag: Sportoase Leuven, Philipsite 6 - 3001 Heverlee
    • zaterdag: Faber KU Leuven, Tervuursevest 101 - 3001 Heverlee
  • Contact: Hamid Abroudi, tel. 0477-57 23 23, info@longhumen.be
  • Website: www.longhumen.be

G-Judo (lessenreeks)

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - ASS
  • Leeftijd: 7-16jaar
  • Trainingsuren: woensdag van 16:30 tot 17:30 uur (eerste trimester)
  • Locatie: VGC-sporthal, Félix Vande Sandestraat 15, 1081 Koekelberg
  • Contact: Sportdienst VGC, 02 563 05 13, sportdienst@vgc.be
  • Website: www.sportinbrussel.be

Blackbox Martial-Arts Leuven

  • Integratievorm: I
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - PSY - ASS
  • Leeftijd: 6+
  • Trainingsuren: via website & afspraak qua mogelijkheden welke vechtsport
  • Locatie: 'T Celestijntje, Celestijnenlaan 19, 3001 Leuven (Heverlee)
  • Contact: Lambaux Christophe, 0475 60 06 41, info@blackboxleuven.be
  • Website: www.blackboxleuven.be 

JUDOCLUB KODOKAN TIENEN

  • Integratievorm: I
  • Doelgroep: VE - ASS
  • Trainingsuren: woensdag van 17:30 tot 18:30uur en vrijdag van 18 tot 19uur
  • Locatie: Sporthal Houtemveld (hal 4), Sporthalstraat 9, 3300 Tienen
  • Contact: Rosi Mc Grail, te. 0485-41 55 34, rosi@kodokan-tienen.be
  • Website: www.kodokan-tienen.be


SFDOJO (KARATE EN JAPANSE KRIJGSKUNSTEN)

  • Integratievorm: I - GW
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - PSY - ASS - VI
  • Trainingsuren: maandag van 14 tot 15uur (FYS) Locatie: Fit for you, Mechelsesteenweg 763B, 3020 Herent
  •                       woensdag van 19:30 tot 20:15uur (FYS), van 20:15 tot 21uur (rolstoel) en van 21 tot 21:45uur (VE - ASS) Locatie: KVG Seinhuis, Tiensesteenweg 63; 3010 Leuven
  • Contact: Filip Swennen, tel. 0471-68 75 98, info@sfdojo.be
  • Website: www.sfdojo.be

Voetbal

Centrum voor Aangepast Sporten vzw
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - ASS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: dinsdag 17 tot 18 uur en donderdag van 20 tot 21.30 uur (18+ ism Roetsj)
  • Locatie: Universitair sportcentrum (FABER KU Leuven), Tervuursevest 101 - 3001 Heverlee
  • Contact: Janne Kerremans, tel. 016-32 91 27, janne.kerremans@faber.kuleuven.be
  • Website: www.casvzw.be
FC Leuven Dorp
  • Integratievorm: I
  • Doelgroep: VE - AU - PSY - ASS
  • Leeftijd: 12-99
  • Trainingsuren: maandag van 20.30 tot 22 uur
  • Locatie: Bruulpark, Brouwersstraat - 3000 Leuven
  • Contact: Jan Roeckx, tel. 016-23 27 22, ruddytje@yahoo.com
  • Website: www.leuvendorp.be
FRIS vzw (afdeling Beersel)
  • Integratievorm: G / GW
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - ASS - PSY
  • Leeftijd: 5-75
  • Trainingsuren: woensdag van 15.30 tot 17 uur
  • Locatie: Complex Vogelenzang, Dworpsestraat 147 - 1651 Beersel
  • Contact: Marc Peeters, tel. 0474-56 46 11, frisseclub@gmail.com
  • Website: www.frisseclub.net
FRIS vzw
  • Integratievorm: G / GW
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - ASS - PSY
  • Leeftijd: 12+
  • Trainingsuren: woensdag van 19 tot 20:30 uur
  • Locatie: Jan Van Ruusbroeckollege, Forumlaan 4 - 1020 Laken (Brussel)
  • Contact: Marc Peeters, tel. 0474-56 46 11, frisseclub@gmail.com
  • Website: www.frisseclub.net
G-voetbal Recreas Boutersem - Greenstars
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 12+
  • Trainingsuren: zaterdag van 10 tot 11.30 uur
  • Locatie: Voetbalterreinen Crossing Vissenaken - Sint-Pietersstraat 50 - 3300 Vissenaken (in de wintermaanden in sportzaal van Boutersem op zaterdagnamiddag)
  • Contact: Wim Alaerts, tel. 0474 40 01 18, william.alaerts@scarlet.be
  • Website: www.greenstarsboutersem.weebly.com
G-sport Pajottenland Gooik
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Trainingsuren: dinsdag van 17.30 tot 19 uur
  • Locatie: Sporthal de Koornmolen, Processiestraat 15 - 1755 Gooik
  • Contact: Walter Tielemans, tel. 054-56 60 18, info@gspvzw.be
  • Website: www.gspvzw.be
Recreas G-voetbal Kessel-Lo
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - ASS
  • Leeftijd: 6-15
  • Trainingsuren: woensdag (uur nog te bepalen)
  • Locatie: Voetbalvelden KVC Kessel-Lo 2000, Stadionlaan 8 - 3010 Kessel-Lo
  • Contact: Rudy Cauwenberghs, tel. 0479-30 06 32, m.snoopy@hotmail.com
Recreas Hofstade - De Grasstuivers
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - ASS
  • Leeftijd: 6-14
  • Trainingsuren: woensdag en vrijdag van 18 tot 19 uur
  • Locatie: Terreinen FCV Hofstade, Gasthuishofweg 30 - 1981 Hofstade
  • Contact: Ronnie Machnicka, tel. 0498-41 51 07, andervoetballerke@hotmail.com
  • Website: www.fchofstade.be
Sportclub Druivenstreek
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - ASS
  • Leeftijd: 12+
  • Trainingsuren: woensdag van 18 tot 19 uur
  • Locatie: Sporthal "Den Heurk", Heurkstraat 3 - 3090 Overijse
  • Contact: Marja Lipman, tel. 02-687 37 05, marjalipman@telenet.be
  • Website: www.sportclubdruivenstreek.be

'T Vosje vzw

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 8+
  • Trainingsuren: zaterdagvoormiddag tijdens atletiek- of zwemtraining (tweewekelijks)
  • Locatie: Voetbalterrein De Drie Fonteinen, Brusselsesteenweg 73, 1800 Vilvoorde
  • Contact: Sylvia Boonstoppel , Luc Allaerts, 02 767 75 57, 0493 73 19 58, secretariaat@tvosje.be, luc.allaerts@tvosje.be
  • Website: www.tvosje.be

G-Sport Tienen vzw

  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - PSY - ASS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: zaterdag van 10 tot 11 uur
  • Locatie: Sporthal Houtemveld, Sporthalstraat 12, 3300 Tienen
  • Contact: Kian Van Luyten, 0479-51 56 07, info@g-sporttienen.be
  • Website: www.g-sporttienen.be

Wandelen

WSP Heverlee-Leuven vzw
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: jaarprogramma op website
  • Contact: Patrick Devos, tel. 0496-53 34 19, secretaris@wsp.be
  • Website: www.wsp.be
Wandelsportvrienden Leuven

Volleybal

VOLLEY KRUIKENBURG TERNAT (zitvolleybal)

  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: FYS
  • Trainingsuren: nog te bepalen
  • Locatie: Sportcentrum, Van Cauwelaertstraat 40, 1740 Ternat
  • Contact: Eric De Laat, tel. 02-582 77 34, eric@kruikenburgvolley.be
  • Website: www.kruikenburgvolley.be

Yoga

YOGA (lessenreeks)
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE -ASS
  • Leeftijd: 12-99
  • Trainingsuren: ZONDAG VAN 13/30 TOT 15/30U
  • Locatie: jc aXIMAX? j;w;wILSONSTRAAT 19?- 1000 Brussel
  • Contact: iNGRID lEMAIRE? TEL. 02-280 45 56? AXIMAX@VGC.BE
  • Website: www.jcaximax.be

Zeilen

Zeilclub WSKLUM Vilvoorde
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: FYS - AU - VI - ASS - PSY
  • Leeftijd: 8-99
  • Trainingsuren: op afspraak
  • Locatie: Insteekdok Vilvoorde, Havendoklaan 2 - 1800 Vilvoorde
  • Contact: Danny Van Poucke, danny.vanpoucke1@hotmail.com
  • Website: www.wsklumvilvoorde.be

Zwemmen

Boas vzw (afdeling Meise)
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - PSY
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: zaterdag van 8.30 tot 10 uur
  • Locatie: Zwembad De Wauwer, Brusselsesteenweg 65b - 1860 Meise
  • Contact: Dries Christiaens, tel. 0497-48 47 83, info@boasvzw.be
  • Website: www.boasvzw.be
Boas vzw (afdeling Neder-Over-Heembeek)
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI
  • Leeftijd: 3-99
  • Trainingsuren: woensdag van 17 tot 18 uur
  • Locatie: Gemeentelijk zwembad, Lombardsijdestraat 120 - 1120 Neder-Over-Heembeek
  • Contact: Dries Christiaens, tel. 0497-48 47 83, info@boasvzw.be
  • Website: www.boasvzw.be
Centrum voor Aangepast Sporten vzw
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - ASS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: maandag van 13 tot 16 uur, donderdag van 16 tot 18 uur, zaterdag van 9.15 tot 10.15 uur (kinderen FYS)
  • Locatie: Universitair sportcentrum (Faber KU Leuven), Tervuursevest 101 - 3001 Heverlee
  • Contact: Janne Kerremans, tel. 016-32 91 27, janne.kerremans@faber.kuleuven.be
  • Website: www.casvzw.be
DAIS vzw
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: maandag van 18 tot 19 uur
  • Locatie: Gemeentelijk zwembad, P. Van Cauwelaertstraat 26 - 1740 Ternat
  • Contact: Goedele Van Laer, tel. 0494-48 66 96, info@dais.be
  • Website: www.dais.be
FRIS vzw
  • Integratievorm: G / GW
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - ASS
  • Leeftijd: 5-75
  • Trainingsuren: maandag van 18.30 tot 20 uur en dinsdag van 14.30 tot 15.30 uur
  • Locatie: Wildersportcomplex, Sportlaan 11 - 1600 Sint-Pieters-Leeuw
  • Contact: Marc Peeters, tel. 0474-56 46 11, frisseclub@gmail.com
  • Website: www.frisseclub.net
LEUVEN AQUATICS
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - ASS
  • Trainingsuren: vrijdag van 19 tot 20uur (jongvolwassenen), zaterdag van 15 tot 16uur (gevorderden) en van 16 tot 17uur (watergewenning)
  • Locatie: Sportoase Leuven, Philipsite 6 - 3001 Heverlee
  • Contact: Emmie Osselaere, tel. 0477-22 27 36, emmieosselaere@hotmail.com
  •              Annelore Verhaegen, tel. 0486-24 42 82, gzwemmen@leuvenaquatics.be
  • Website: www.leuvenaquatics.be
ATLANDIS
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - PSY
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: zaterdag van 17 tot 18 uur
  • Locatie: Stedelijke Zwembad, Sportlaan 11 - 3400 Landen
  • Contact: Céline Labie, tel. 0498-15 77 08, sagicel@gmail.com
  • Website: www.lsvz.be
Sportclub Druivenstreek
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - ASS
  • Leeftijd: 12+
  • Trainingsuren: woensdag van 16:30 tot 17:30uur uur
  • Locatie: Begijntjesbad, Begijnhof 9 - 3090 Overijse
  • Contact: Marja Lipman, tel. 02-687 37 05, marjalipman@telenet.be
  • Website: www.sportclubdruivenstreek.be
Sporty vzw Kessel-Lo
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 0-99
  • Locatie: Zwembad Kessel-Lo
  • Contact: Sporty-secretariaat, tel. 016-25 72 09, info@sportyvzw.be
  • Website: www.sportyvzw.be
Sporty vzw Wilsele
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 0-99
  • Locatie: Zwembad Wilsele
  • Contact: Sporty-secretariaat, tel. 016-25 72 09, info@sportyvzw.be
  • Website: www.sportyvzw.be
Stad Vilvoorde - dienst Sport
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - PSY - ASS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: zaterdag van 10.30 tot 11.30 uur
  • Locatie: Stedelijk zwembad 't Zeepaardje, Heldenplein 13 - 1800 Vilvoorde
  • Contact: dienst sport Vilvoorde, tel. 02-255 47 43, jo.lippens@vilvoorde.be
  • Website: www.vilvoorde.be
G-sport Tienen vzw
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - PSY - ASS
  • Leeftijd: 0-99
  • Trainingsuren: vrijdag van 18.30 tot 19.30 (gevorderden) en zaterdag van 16.30 tot 17.30 uur (iedereen)
  • Locatie: Zwembad De Blyckaert, Reizigersstraat 81 - 3300 Tienen
  • Contact: Kian Vanluyten, tel. 0479-51 56 07, info@g-sporttienen.be
  • Website: www.g-sporttienen.be
't Vosje
  • Integratievorm: G
  • Doelgroep: VE
  • Leeftijd: 8+
  • Trainingsuren: zaterdag van 10.30 tot 11.30 uur
  • Locatie: Stedelijk zwembad 't Zeepaardje, Heldenplein 13 - 1800 Vilvoorde
  • Contact: Luc Aelaerts, tel. 0493-73 19 58, luc.aelaerts@tvosje.be
  • Website: www.tvosje.be
Zwemclub Dilbeek vzw - Orka's
  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: FYS
  • Leeftijd: 3-99
  • Trainingsuren: dinsdag van 18 tot 19 uur
  • Locatie: Zwembad Dilkom, Beeldhouwkunstlaan - 1700 Dilbeek
  • Contact: Hilde Van den Begin, tel. 0497 470 800, info@orkas-zcd.be
  • Website: www.orkas-zcd.be

DE EENDJES

  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: FYS - ASS - VE
  • Trainingsuren: dinsdag van 16:25 tot 17:25uur en woensdag tussen 15 en 19uur
  • Locatie: Zwembad Neptunium, Jeruzalemstraat 56, 1030 Schaarbeek
  • Contact: Aline Duchateau, schaarbeekeendjes@gmail.com
  • Website: www.eendjesschaarbeek.be


De Durvers vzw

  • Integratievorm: GW
  • Doelgroep: VE - FYS - AU - VI - ASS
  • Leeftijd: 6-20
  • Trainingsuren: woensdag van 19.30 tot 20.30 uur
  • Locatie: Gemeentelijk zwembad, Lombardsijdestraat 120, 1120 Neder-Over-Heembeek
  • Contact: Krista Esselens, 0496-57 67 92, esselens@verkad.com
  • Website: www.zwemclubdedurvers.be

Extra informatie

Publicaties

G-Sportbrochure

Een overzicht van de verschillende sportmogelijkheden in Vlaams-Brabant en Brussel voor personen met een handicap: vindt een sportclub of vereniging in je buurt die rekening houdt met jouw noden.

Alle publicaties

Naar boven