Home  > Vrije tijd en cultuur  > Sport  > Regiowerking  > Sportverantwoordelijken gemeenten

Sportverantwoordelijken gemeenten

Sportregio Noord-West

Gemeente Naam Adres Telefoonummer E-mail
Asse Geert Goossens Gemeenteplein 1
1730 Asse
02 454 19 19 sportdienst@asse.be
Grimbergen Hilde Docus Veldkantstraat 98
1850 Grimbergen
02 267 20 16 sportdienst@grimbergen.be
Kapelle-op-den-Bos Kaat Van Ackeleyen Marktplein 27
1880 Kapelle-op-den-Bos
0475 62 72 42 sportdienstkodb@gmail.com
Londerzeel Maarten De Bruyne Lijsterstraat 1
1840 Londerzeel
052 31 94 66 maarten.debruyne@londerzeel.be
Meise Dany Geysels Tramlaan 8
1861 Wolvertem
02 272 00 33 dany.geysels@meise.be
Merchtem Heidi De Rop Nieuwstraat 1
1785 Merchtem
052 38 12 07 heidi.derop@merchtem.be
Opwijk

Katrien Meeus 

Heiveld 65
1745 Opwijk
052 36 51 61 sportdienst@opwijk.be
Vilvoorde Kaat Van Cauwenbergh Stadhuis - Grote Markt
1800 Vilvoorde
02 255 79 61 kaat.vancauwenbergh@vilvoorde.be
Wemmel Amandine Vanvossel Kaasmarkt 75
1780 Wemmel
02 462 03 93 vtw@wemmel.be

Sportregio Noord

Gemeente Naam Adres Telefoonummer E-mail
Boortmeerbeek Griet Janssens Pastorijstraat 2
3190 Boortmeerbeek
015 51 11 45 griet.janssens@boortmeerbeek.vera.be
Haacht Annemie Janssens Dijkstraat 1
3150 Wespelaar (Haacht)
016 57 02 28 sport@haacht.be
Kampenhout Sanne De Cock Zeypestraat 26
1910 Kampenhout
016 65 99 75 sport@kampenhout.be
Keerbergen Anja De Deckker Putsebaan 103
3140 Keerbergen
015 51 25 27 anja.dedeckker@busmail.net
Machelen Nicky Moreels Woluwestraat 1
1830 Machelen
02 254 12 31 wender.decré@machelen.be
Steenokkerzeel Amy Gille Orchideeënlaan 17
1820 Steenokkerzeel
02 254 19 74 sport@steenokkerzeel.be
Tremelo Kris Iwens Werchtersebaan 1
3120 Tremelo
016 52 54 40 kris.iwens@tremelo.be
Zemst Marcus Van Roosbroeck De Griet 1
1980 Zemst
015 61 88 95 sport@zemst.be

Sportregio Pajottenland

Gemeente Naam Adres Telefoonummer E-mail
Affligem Kevin Van der Slagmolen Bellestraat 99
1790 Affligem
053 68 57 91 sport@affligem.be
Bever Nancy Duyms Plaats 10
1547 Bever
054 51 70 82 nancy.duyms@bever-bievene.be
Galmaarden Bart De Luyck Marktplein 17
1570 Galmaarden
054 51 61 60 sport@galmaarden.be
Gooik Walter Tielemans Dorpsstraat 67
1755 Gooik
02 532 14 02 walter.tielemans@gooik.be
Herne Franciska Dekens Centrum 17
1540 Herne
02 397 11 64 franciska.dekens@herne.be
Lennik Lenitha Danckaert Markt 18
1750 Lennik
02 531 02 38 sport@lennik.be
Liedekerke Pieterjan Van Steendam Opperstraat 31
1770 Liedekerke
053 64 55 93 sport@liedekerke.be
Pepingen Maya Van Holder Ninoofsesteenweg 116
1670 Pepingen
02 383 14 39 sportdienst@pepingen.be
Roosdaal Sien Van Isterdael Brusselstraat 15
1760 Roosdaal
054 89 13 52 sien.vanisterdael@roosdaal.be
Ternat Kris Bruylandt P. Van Cauwelaertstraat 40
1740 Ternat
02 582 05 01 kris.bruylandt@ternat.be

Sportregio Zuidwest Rand

Gemeente Naam Adres Telefoonummer E-mail
Beersel An Vanderbeken Alsembergsteenweg 1046
1652 Alsemberg
02 359 17 56 sport@beersel.be
Dilbeek Boudewijn Vanermen
Tijl Rimbaut
Sportlaan 24
1700 Dilbeek
02 451 69 15 sport@dilbeek.be
Drogenbos Jessie Mottar Grote Baan 222
1620 Drogenbos
02 333 85 14 jessie.mottar@drogenbos.be
Halle Freddy Vandercammen
Ann Everaet
Mgr. Senciestraat 13
1500 Halle
02 365 94 25 sport@halle.be
Linkebeek Dirk Craps St.-Sebastiaanstraat 14
1630 Linkebeek
02 380 39 89 dirk.craps@derand.be
Sint-Genesius-Rode Katrien Bautmans Doornlarenhoofdstraat 3
1640 Sint-Genesius-Rode
02 380 07 75 sport-jeugd@sint-genesius-rode.be
Sint-Pieters-Leeuw Caroline Putman
Bart Van Onsem
Sportlaan 11
1600 Sint-Pieters-Leeuw
02 334 21 61 sport@sint-pieters-leeuw.be

Sportregio Getevallei

Gemeente Naam Adres Telefoonnummer E-mail
Geetbets Hans Lembrechts Dorpsstraat 7
3450 Geetbets
011 58 65 45 hans.lembrechts@geetbets.be
Glabbeek Wouter Heeren Grotestraat 33
3380 Glabbeek
016 77 29 28 wouter.heeren@glabbeek.be
Hoegaarden Leen Roevens Gemeenteplein 1
3320 Hoegaarden
016 76 87 51 leen.roevens@gemhoegaarden.be
Kortenaken Andy Braem Dorpsplein 35
3470 Kortenaken
011 58 62 78 andy.braem@kortenaken.be
Landen Lieve Joseph Sportlaan 1
3400 Landen
011 83 20 18 ljoseph@landen.be
Linter Linda Verdeyen Helen Bosstraat 43
3350 Linter
0497 33 57 09 verdeyen.linda@hotmail.com
Tienen Michel Roskin Reizigersstraat 81
3300 Tienen
016 80 48 88 michel.roskin@tienen.be
Zoutleeuw Yves Desard St.-Truidersesteenweg 1A
3440 Zoutleeuw
011 58 97 67 yves.desard@zoutleeuw.be

Sportregio Winge-Demervallei

Gemeente Naam Adres Telefoonnummer E-mail
Aarschot Hans Geyskens Demervallei 8
3200 Aarschot
016 56 20 15 sportdienst@aarschot.be
Begijnendijk Marina Peeters Pastoor Pitetlaan 30
3130 Begijnendijk
016 56 98 60 marina.peeters@begijnendijk.be
Bekkevoort Alexander Janssens Eugeen Coolsstraat 17
3460 Bekkevoort
013 46 05 89 alexander.janssens@bekkevoort.be
Diest Dimitri De Herdt Grote Markt 1
3290 Diest
013 35 32 89 sportdienst@diest.be
Holsbeek Marc Huygens Dutselstraat 15
3220 Holsbeek
016 62 95 04 sport@holsbeek.be
Rotselaar Evi Willekens Provinciebaan 2
3110 Rotselaar
016 61 64 50 sport@rotselaar.be
Scherpenheuvel-Zichem Kaatje Jacobs August Nihoulstraat 72
3270 Scherpenheuvel-Zichem
013 61 98 62 sportdienst@scherpenheuvel-zichem.be
Tielt-Winge Karen Vande Gaer Ralisweg 17
3390 Tielt-Winge
016 63 25 16 sport@tielt-winge.be

Sportregio Vlaams-Brabantse Ardennen

Gemeente Naam Adres Telefoonnummer E-mail
Hoeilaart Bart Mullie/Koen Wastiels Koldamstraat 9A
1560 Hoeilaart
02 657 97 26 sportdienst@hoeilaart.be
Huldenberg Bert Remmerie Gemeenteplein 1
3040 Huldenberg
02 686 61 64 sportdienst@huldenberg.be
Kraainem N. Lijsterbessenbomenlaan 6
1950 Kraainem
02 721 28 06 info@delijsterbes.be
Overijse Eric Symons
Bob Rasschaert
Begijnhof 9
3090 Overijse
02 686 90 20 sportdienst@sporeo.be
Tervuren Kris Vander Vorst/Dieter Vanoverloop Markt 7A bus 2
3080 Tervuren
02 766 53 35 sportdienst@tervuren.be
Wezembeek-Oppem Arne Knaepen Beekstraat 172
1970 Wezembeek-Oppem
02 731 43 31 arne.knaepen@derand.be
Zaventem Sam Janssens
Anouk Lebrun
Vijverstraat 14
1930 Zaventem
02 717 89 20/21 sportdienst@zaventem.be

Sportregio Dijle-Hageland

Gemeente Naam Adres Telefoonnummer E-mail
Bertem Stef Van Laer Tervuursesteenweg 178
3060 Bertem
016 49 99 98 vrijetijd@bertem.be
Bierbeek Maarten Aertsen Speelpleinstraat 10
3360 Bierbeek
016 26 97 57 sport@deborre.be
Boutersem Erwin van den Bergh Neervelpsestraat 11
3370 Boutersem
016 72 10 58 sportdienst@boutersem.be
Herent Steve Stroobants
Nico Claes
Spoorwegstraat 6
3020 Herent
016 85 30 20 sportdienst@herent.be
Kortenberg Wim Huygen De Walsplein 30
3070 Kortenberg
02 755 22 87 sport@kortenberg.be
Lubbeek Tom Harding Gellenberg 16
3210 Lubbeek
016 47 97 23 sportdienst@lubbeek.be
Oud-Heverlee Lieven Du Bois Gemeentestraat 2
3050 Oud-Heverlee
016 38 88 33 sport@oud-heverlee.be

Extra informatie

Contact

Dienst sport, Tel. 016 26 76 54, sport@vlaamsbrabant.be

Naar boven