Home  > Rijopleidingen  > Contactinformatie

Contactinformatie

Vragen?

Je kan met al je vragen terecht bij onze medewerkers.

Vragen over inschrijvingen, financiën, erkenningen en algemeen beheer

Jonas Rijckmans, tel. 02-456 89 46, jonas.rijckmans@vlaamsbrabant.be (administratief medewerker)
Imelda Verhulst, tel. 02-454 82 81, imelda.verhulst@vlaamsbrabant.be (administratief medewerker)
Dorien Gordts, tel. 02-456 89 26, dorien.gordts@vlaamsbrabant.be (administratief medewerker)

Vragen over ontwikkeling en inhouden van opleidingen

Karel Meert, 02-454 82 77, karel.meert@vlaamsbrabant.be (coördinator cel rijopleidingen en verkeer PIVO en Lokale Politie)
Luc Delombaerde, 02-454 82 92, luc.delombaerde@vlaamsbrabant.be (hoofddeskundige rijopleidingen en verkeer)

Kwaliteitscoördinator PIVO

Marijke Degryse, tel. 02-454 82 83, marijke.degryse@vlaamsbrabant.be