Home  > Politie  > Contactinformatie

Contactinformatie

Vragen?

Je kan met al je vragen terecht bij onze medewerkers van de politieschool.

Vragen over financiën, erkenningen en algemeen beheer

Lore De Schryver, tel. 02-456 89 31, lore.deschryver@vlaamsbrabant.be

Vragen over de administratieve organisatie van voortgezette, functionele, CALOG en opleidingen aan derden

Christel Kerckhoven, tel. 02-454 82 78, christel.kerckhoven@vlaamsbrabant.be

Vragen over de administratieve organisatie van rijopleidingen en verkeer

Jonas Rijckmans, tel 02-456 89 46, jonas.rijckmans@vlaamsbrabant.be

Vragen over de administratieve organisatie van de basispleidingen

Winnie Van Eekhout, tel. 02-456 89 34, winnie.vaneekhout@vlaamsbrabant.be

Vragen over de administratieve organisatie van de gecertificeerde opleidingen

Sheena Follet, tel. 02-454 82 45, sheena.follet@vlaamsbrabant.be

Vragen over de lesprogramma's

Bart Vergauwen, tel. 02-456 89 41, bart.vergauwen@vlaamsbrabant.be (coördinator voortgezette, functionele, calog opleidingen en opleidingen aan derden)
Stefan Van Goidtsenhoven, tel. 02-456 89 28, stefan.vangoidtsenhoven@vlaamsbrabant.be (opleider voortgezette, functionele, calog opleidingen en opleidingen aan derden)
Geert Fivez, tel. 02-456 89 37, geert.fivez@vlaamsbrabant.be (coördinator middenkaderopleiding)
Johan Hertveldt, tel. 02-456 89 33, johan.hertveldt@vlaamsbrabant.be (coördinator basisopleiding)
Kristina De Gelas, tel. 02-456 89 38, kristina.degelas@vlaamsbrabant.be (opleider basisopleiding)
Jelle Schotte, tel. 02-454 82 75, jelle.schotte@vlaamsbrabant.be (opleider basisopleiding)
Sarah Vergauwen, tel. 02-454 82 38, sarah.vergauwen@vlaamsbrabant.be (opleider basisopleiding)
Geert Eloot, tel. 02-454 82 36, geert.eloot@vlaamsbrabant.be (coördinator geweldbeheersing en sport)
Nico Van Huffel, tel. 02-456 89 25, nico.vanhuffel@vlaamsbrabant.be (opleider geweldbeheersing)
Koen Bogaert, tel. 02-454 82 90, koen.bogaert@vlaamsbrabant.be (opleider sport en geweldbeheersing)
Karel Meert, tel. 02-454 82 77, karel.meert@vlaamsbrabant.be (cel rijopleidingen en verkeer, opleidingsconsulent)

Opleidingsdirecteur

Pascal Kemps, tel. 02-456 89 45, pascal.kemps@vlaamsbrabant.be