Home  > Informatica  > Contactinformatie

Contactinformatie

Vragen ?

Je kunt met al jouw vragen terecht bij onze medewerkers:

Vragen over praktische organisatie van de cursussen

Annemie Mignon, tel. 02-456 89 26, anne-marie.mignon@vlaamsbrabant.be (algemene administratie)
Patrick Vanthienen, tel. 02-454 82 85 patrick.vanthienen@vlaamsbrabant.be (algemene administratie)
Joke Frooninckx, tel. 02-456 89 35 joke.frooninckx@vlaamsbrabant.be (algemene administratie)

Vragen over lesprogramma's

Joke Van Horenbeeck, tel. 02-454 82 71, joke.vanhorenbeeck@vlaamsbrabant.be (opleidingsconsulent)
Ann Degeest, tel. 02-454 82 70, ann.degeest@vlaamsbrabant.be (opleidingsconsulent)
Ariane Helegeer, tel. 02-456 89 43, ariane.helegeer@vlaamsbrabant.be (opleidingsconsulent)

Waarnemend opleidingsdirecteur

Marijke Degryse, tel. 02-454 82 83, marijke.degryse@vlaamsbrabant.be