Home  > Brandweer  > Contactinformatie

Contactinformatie

Info

Heb je vragen, bedenkingen of suggesties, aarzel dan niet om ons te contacteren. Wij zijn graag bereid om jouw voorstellen en opmerkingen te bespreken.

Cursist- en docentadministratie

Peggy Thomas, tel. 02-456 89 47, peggy.thomas@vlaamsbrabant.be
Chris Brichau, tel. 02-454 82 89, chris.brichau@vlaamsbrabant.be
Regine Stylemans, tel. 02-454 82 79, regine.stylemans@vlaamsbrabant.be
Valerie Collart, tel. 02-456 89 30, valerie.collart@vlaamsbrabant.be
Laura Kemps, tel. 02-456 82 43, laura.kemps@vlaamsbrabant.be

Vragen over lesprogramma's en inhoud

Jimmy Jacques, tel. 02-454 82 74, jimmy.jacques@vlaamsbrabant.be (deskundige opleider)
Dieter Coen, tel. 02-454 82 96, dieter.coen@vlaamsbrabant.be (deskundige opleider)
Lieselot Roelens, tel. 02-456 89 31, lieselot.roelens@vlaamsbrabant.be (deskundige opleider)
Wim Van Vaerenberg, tel. 02-454 82 64, wim.vanvaerenberg@vlaamsbrabant.be (deskundige opleider)

Opleidingsdirecteur

Gustaaf Cools, tel. 02-456 89 48, gustaaf.cools@vlaamsbrabant.be