Home  > Brandweer  > Contactinformatie

Contactinformatie

Info

Heb je vragen, bedenkingen of suggesties, aarzel dan niet om ons te contacteren. Wij zijn graag bereid om jouw voorstellen en opmerkingen te bespreken.
Algemeen telefoonnummer: 02-454 82 33

Cursist- en docentadministratie

pivo.brandweer@vlaamsbrabant.be
Nancy Devogel, tel. 02-456 89 30, nancy.devogel@vlaamsbrabant.be
Peggy Thomas, tel. 02-456 89 47, peggy.thomas@vlaamsbrabant.be
Chris Brichau, tel. 02-454 82 89, chris.brichau@vlaamsbrabant.be
Regine Stylemans, tel. 02-454 82 79, regine.stylemans@vlaamsbrabant.be

Vragen over lesprogramma's en inhoud

bwoperaties@vlaamsbrabant.be
BO1 + BO2: David Miers, tel. 02-456 89 32, david.miers@vlaamsbrabant.be (deskundige)
MO1 + MO2: Kristof Vincent, tel. 02-456 89 42, kristof.vincent@vlaamsbrabant.be (deskundige) 
OFF1 + OFF2: Sofie De Clerck, tel. 02-454 82 65, sofie.declerck@vlaamsbrabant.be (deskundige) 
Gust De Block, tel. 02-454 82 74, gust.deblock@vlaamsbrabant.be (expert brandweer)
Wim Van Vaerenberg, tel. 02-454 82 64, wim.vanvaerenberg@vlaamsbrabant.be (hoofddeskundige)
Nico Verstappen, tel. 02-454 82 35, nico.verstappen@vlaamsbrabant.be (deskundige)

Opleidingsdirecteur

Sam Harnie, tel. 02-456 89 48, sam.harnie@vlaamsbrabant.be