Home > Nieuws > Over de provincie

Vlaams-Brabantse burgemeesters leggen de eed af (04 januari 2019)

Deze burgemeesters hebben de eed afgelegd

In Vlaams-Brabant werden tot op heden 60 burgemeesters voorgedragen na de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober en door Vlaams minister Liesbeth Homans benoemd.


Bekijk de foto's van de eedaflegging via Flickr

Wie wordt waar de burgemeester?

  • Aarschot: Gwendolyn Rutten (Open VLD) in een coalitie met Open VLD, sp.a. en N-VA.

  • Affligem: Walter De Donder (Lijst Burgemeester) in een coalitie van Lijst Burgemeester en Open2040

  • Asse: Koen Van Elsen (CD&V) in een coalitie van CD&V en N-VA

  • Beersel: Hugo Vandaele (Lijst Burgemeester) in een coalitie van Lijst Burgemeester, N-VA en Open Vld

  • Begijnendijk: Bert Ceulemans (Samen) in een coalitie van N-VA, LEEF en S.A.F.E.

  • Bekkevoort: Hans Vandenberg (CD&V) in een coalitie van CD&V en Ons Dorp

  • Bertem: Joël Vander Elst (Gemeentebelangen-Open Vld) in een coalitie van Gemeentebelangen-Open VLD en CD&V

  • Bever: Dirk Willem (Thuis in Bever), vanaf 2022 wordt hij opgevolgd door de heer Kristof Cattie (Thuis in Bever)

  • Bierbeek: Johan Vanhulst (CD&V) in een coalitie van CD&V, sp.a en groen

  • Boortmeerbeek: Karin Derua (Open Vld) in een coalitie van Open Vld en sp.a

  • Boutersem: Chris Vervliet (CD&V) in een coalitie van CD&V, Open Vld en N-VA

  • Diest: Christophe De Graef (Open Diest) in een coalitie van Open Diest en DDS

  • Dilbeek: Willy Segers (N-VA LvBurgemeester) in een coalitie van N-VA LvBurgemeester en LvBurger-Open Vld

  • Galmaarden: Patrick Decat (CD&V) in een absolute meerderheid van CD&V

  • Geetbets: Jozef Roggen (Open Vld) in een coalitie van Open Vld en Hart Dorp

  • Glabbeek: Peter Reekmans (Dorpspartij) in een absolute meerderheid van Dorpspartij

  • Gooik: Michel Doomst (CD&V) in een absolute meerderheid van CD&V

  • Grimbergen: Chris Selleslagh (Open Vld) in een coalitie van Open Vld, Vernieuwing en N-VA

  • Haacht: Steven Swiggers (Open Vld) in een coalitie van Open Vld, CD&V en sp.a

  • Halle: Marc Snoeck (sp.a) in een coalitie van sp.a, CD&V en Groen

  • Herent: Astrid Pollers (N-VA) in een coalitie van N-VA, CD&V en Open Vld

  • Herne: Kris Poelaert (CD&V) in een absolute meerderheid van CD&V

  • Hoegaarden: Jean-Pierre Taverniers (CD&V) in een absolute meerderheid van CD&V

  • Hoeilaart: Tim Vandenput (Open Vld) in een coalitie van Open Vld en PRO Hoeilaart

  • Holsbeek: Hans Eyssen (CD&V) in een coalitie van CD&V Holsbeek, Groen en Open Vld

  • Huldenberg: Danny Vangoidtsenhoven (Open Vld) in een coalitie van Open Vld en Groen

  • Kapelle-op-den-Bos: Renaat Huysmans (N-VA) in een coalitie van N-VA en Groen

  • Keerbergen: Ann Schevenels (Open Vld, maar waarnemend burgemeester is Erik Moons) in een coalitie van Open Vld en CD&V

  • Kortenaken: Stefaan Devos (CD&V) in een coalitie van CD&V, N-VA en sp.a

  • Kortenberg: Alexandra Thienpont (CD&V) in een coalitie van CD&V en Open Vld

  • Kraainem: Bertrand Waucquez (Kraainem Unie) in een coalitie van Kraainem Unie met LB

  • Landen: Gino Debroux (L’Anders) in een coalitie van CD&V en L’Anders

  • Lennik: Irina De Knop (Lijst Burgemeester) in een coalitie van Lijst Burgemeester, CD&V en Groen

  • Leuven: Mohamed Ridouani (sp.a) in een coalitie van sp.a, CD&V en Groen

  • Liedekerke: Steven Van Linthout (CD&V Plus) in een coalitie van CD&V Plus, sp.a-Vooruit en Open Vld

  • Linter: Marc Wijnants (CD&V Plus) in een absolute meerderheid van CD&V

  • Londerzeel: Conny Moons (LWD) in een coalitie van lijst LWD, CD&V en Groen

  • Lubbeek: Theo Francken (N-VA) in een coalitie van N-VA en CD&V

  • Machelen: Marc Grootjans (CD&V) in een coalitie van CD&V, N-VA en Open VLD

  • Meise: Gerda Van den Brande (N-VA) in een coalitie van N-VA, Samen Anders en Pro

  • Merchtem: Maarten Mast (Lijst 1785) in een coalitie van Lijst 1785 en CD&V-PLUS

  • Opwijk: Albert Beerens (Open Vld) in een coalitie van N-VA en Open Vld

  • Oud-Heverlee: Adri Daniëls (CD&V) in een coalitie van CD&V, N-VA en Groen

  • Overijse: Inge Lenseclaes (OVERIJSE2002-N-VA) in een coalitie van OVERIJSE2002-N-VA en OPENVLDGROENOVERIJSE

  • Pepingen: Eddy Timmermans (Lijst van de Burger) in een absolute meerderheid van Lijst van de Burger (LVB)

  • Roosdaal: Wim Goossens (CD&V) in een absolute meerderheid van CD&V

  • Rotselaar: Jelle Wouters (CD&V) in een coalitie van CD&V en N-VA

  • Scherpenheuvel-Zichem: Manu Claes (CD&V) in een coalitie van CD&V en Open Vld

  • Sint-Pieters-Leeuw: Luc Deconinck (N-VA) in een coalitie van N-VA en CD&V

  • Steenokkerzeel: Kurt Ryon (KLAVER-N-VA) in een absolute meerderheid van KLAVER-N-VA

  • Ternat: Michel Vanderhasselt (CD&V-Volks) in een coalitie van CD&V-Volks en Voor Ternat

  • Tervuren: Jan Spooren (N-VA) in een coalitie van N-VA, Groen+ en CD&V

  • Tielt-Winge: Rudi Beeken (Open Vld) in een coalitie van Open Vld en CD&V

  • Tienen: Katrien Partyka (CD&V) in een coalitie van CD&V, NV-A, Open Vld en Groen

  • Tremelo: Bert De Wit (CD&V) in een coalitie van CD&V, Groen en N-VA

  • Vilvoorde: Hans Bonte (sp.a-Groen) in een coalitie van sp.a-Groen, CD&V en Open Vld

  • Wemmel: Walter Vansteenkiste (LB Wemmel) in een coalitie van LB Wemmel, Wemmel Plus en Intérêts Communaux

  • Zaventem: Ingrid Holemans (Open Vld) in een coalitie van Open Vld en CD&V

  • Zemst: Veerle Geerinckx (N-VA) in een coalitie van N-VA, sp.a, Groen en Vlam

  • Zoutleeuw: Boudewijn Herbots (CD&V) in een absolute meerderheid van CD&V

Naar boven