Home  > Contact  > Adressen

Adressen

Provinciehuis Vlaams-Brabant

Provincieplein 1
3010 Leuven
Volledige informatie

Tel: 016 26 70 15
E-mail: provinciehuis@vlaamsbrabant.be

PIVO

Poverstraat 75
1731 Asse
Volledige informatie

Tel: 02 456 89 20
E-mail: pivo@vlaamsbrabant.be

Provinciedomein Halve Maan Diest

Omer Vanaudenhovelaan 48
3290 Diest
Volledige informatie

Tel: 013 31 15 28
E-mail: provinciedomein.diest@vlaamsbrabant.be

Provinciedomein Huizingen

Torleylaan 100
1654 Beersel
Volledige informatie

Tel: 02 383 00 20
E-mail: provinciedomein.huizingen@vlaamsbrabant.be

Provinciedomein Kessel-Lo

Gemeenteplein 5
3010 Leuven
Volledige informatie

Tel: 016 25 13 92
E-mail: provinciedomein.kessello@vlaamsbrabant.be

Provinciedomein "Het Vinne" Zoutleeuw

Ossenwegstraat 70
3440 Zoutleeuw
Volledige informatie

Tel: 011 78 18 19
E-mail: provinciedomein.zoutleeuw@vlaamsbrabant.be

Uitleendienst

Provincieplein 1
3010 Leuven
Volledige informatie

Tel: 016 26 76 91
E-mail: uitleendienst@vlaamsbrabant.be

PSBO De Sterretjes

Alexianenweg 30
3300 Tienen
Volledige informatie

Tel: 016 81 86 46
E-mail: desterretjes@vlaamsbrabant.be

De Wijnpers

Mechelsevest 72
3000 Leuven
Volledige informatie

Tel: 016 23 69 51
E-mail: dewijnpers@vlaamsbrabant.be

PISO

Alexianenweg 2
3300 Tienen
Volledige informatie

Tel: 016 81 45 11
E-mail: murielle.peemans@vlaamsbrabant.be

Proefcentrum Herent

Blauwe Stap 25
3020 Herent
Volledige informatie

Tel: 016 29 01 74
E-mail: pac.herent@vlaamsbrabant.be

Proefcentrum Pamel

Molenstraat 26
1760 Roosdaal
Volledige informatie

Tel: 054 32 08 46
E-mail: proefcentrum.pamel@vlaamsbrabant.be

Autonoom Provinciebedrijf VERA - Vlaams-Brabants steunpunt e-government

Vaartdijk 3/001
3018 Leuven-Wijgmaal
Volledige informatie

Tel: 016 30 85 10
E-mail: info@vera.be

Naar boven