Home > Kalender > Vrije tijd en cultuur

Provinciaal koortornooi 2017

27 koren van de hogere afdelingen

Cover folder koortornooi

De Vlaams-Brabantse koren uit de hogere afdelingen laten van zich horen! 27 koren uit de eerste afdeling, uitmuntendheid en ere-afdeling nemen deel, zowel koren volwassenen als jeugdkoren.
Door deelname kunnen de koren genieten van een provinciale subsidie.
De juryleden: Erika Budaï, Steve De Veirman, Mark Goossens, Sabine Haenebalcke, Urbain Van Asch

Op 12, 18, 19 en 26 maart ben je van harte welkom in Oud-Heverlee!

Programma

  • Zondag 12 maart 
    • 13.30 uur   
      Via Musica - Lubbeek (eerste afdeling)
      Dirigente: Annelies Verheyden
    • 14.00 uur    
      Organum - Heverlee (eerste afdeling)
      Dirigente: Monique van Boom
    • 14.30 uur   
      Elewijts Bachkoor (eerste afdeling)
      Dirigente: Anne Adriaensens
    • 15.00 uur   
      Jeugdkoor De Kleine Johannes - Blanden (eerste afdeling)
      Dirigente: Carine Spiloes
    • 16.00 uur     
      Orsecante - Leuven (uitmuntendheid)       
      Dirigent: Arnout Malfliet
    • 16.30 uur   
      Camerata Aetas Nova - Leuven    (ere-afdeling)
      Dirigent: Dieter Staelens
    • 17.00 uur
      Vocaal Ensemble Musa Horti - Heverlee (ere-afdeling)
      Dirigent: Peter Dejans

  • Zaterdag 18 maart (eerste afdeling)
    • 13.30 uur   
      Leuvens Meisjeskoor               
      Dirigente: Nicole Boogaerts
    • 14.00 uur   
      Moi Kochani - Leuven
    • 14.30 uur    
      The Flat Nuts - Leuven       
      Dirigente: Lieve Van Look
    • 15.30 uur   
      Vocaal Ensemble De Corde - Kessel-Lo
    • 16.00 uur   
      Dames en Heren - Erps-Kwerps         
      Dirigent: Jan De Koninck
    • 16.30 uur   
      Kamerkoor Helicante - Meise       
      Dirigent : Guillaume Auvray

  • Zondag 19 maart  (uitmuntendheid)
    • 13.30 uur   
      Kinderkoor Clari Cantuli - Kessel-Lo
      Dirigente: Ria Vanwing
    • 14.00 uur   
      Koninklijk Kinderkoor De Orgelpijpjes - Heverlee 
      Dirigente: Katrien Konings
    • 14.30 uur   
      Leuvens Universitair Koor
      Dirigent: Koen Vits
    • 15.00 uur   
      Cappella Concinite - Leuven
      Dirigent: Ludo Claesen
    • 16.00 uur   
      Hotair - Overijse  
      Dirigent: Steven De Mesmaeker
    • 16.30 uur   
      Jeugdkoor Clari Cantus - Kessel-Lo 
      Dirigent: Michiel Haspeslagh
    • 17.00 uur   
      Arion - Leuven     
      Dirigent: Koen Vits
    • 17.30 uur   
      Kamerkoor Koordinaat - Leuven
      Dirigent: Jan Van Hove

  • Zondag 26 maart (eerste afdeling)
    • 13.30 uur   
      Kinderkoor de Cantulietjes - Kessel-Lo         
      Dirigente: Ria Vanwing
    • 14.00 uur   
      Capella Beatae Mariae ad Lacum - Tienen                         
      Dirigent: Koen Vits
    • 14.30 uur   
      Vocaal Ensemble Florilegium - Leuven            
      Dirigent: Simon Van Damme
    • 15.30 uur      
      Canzonetta - Kessel-Lo                 
      Dirigente: Magda Primo
    • 16.00 uur   
      Clari Cantores - Leuven
      Dirigenten: Karen en Michiel Haspeslagh
    • 16.30 uur    
      Mannenkoor Terpander - Leuven
      Dirigent: Koen Vits

Organisator

Marina Camps, Dienst cultuur, Tel. 016 26 76 08, cultuur@vlaamsbrabant.be

Wanneer

zondag 12 maart 2017 om 13.30 uur tot zaterdag 25 maart 2017 om 13.30 uur

Locatie

Don Boscovormingscentrum, Don Boscolaan 15 in Oud-Heverlee.

Prijs

gratis

Extra informatie

Naar boven